KONST / Litografier / Färglitografi 14076197
nr 1407 6197
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 200/360, daterad -76, bladets mått: 64x49, yttermått inklusive ram: 78x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:13:13
22/6 17:07:58
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann